Start » Informacje » Kilka informacji praktycznych dla uczestników warsztatów „Modelowanie matematyczne i współpraca interdyscyplinarna”

 
 

Kilka informacji praktycznych dla uczestników warsztatów „Modelowanie matematyczne i współpraca interdyscyplinarna”

 

 

Projekt Centrum Zastosowań Matematyki został zakończony w 2015 roku

Projekt Centrum Zastosowań Matematyki został zakończony w 2015 roku

Projekt Centrum Zastosowań Matematyki został zakończony w 2015 roku. W latach 2012-2015 zorganizowaliśmy 5 konferencji, 6 warsztatów tematycznych oraz 3 konkursy...

 
Między teorią a zastosowaniami – matematyka w działaniu

Między teorią a zastosowaniami – matematyka w działaniu

Na stronie III edycji konferencji „Między teorią a zastosowaniami – matematyka w działaniu” zamieściliśmy abstrakty oraz harmonogram.

 
Gala wręczenia nagród laureatom trzeciej edycji konkursu

Gala wręczenia nagród laureatom trzeciej edycji konkursu

Zaproszenie na galę wręczenia nagród w konkursie Otworzyliśmy czwartą edycję naboru artykułów nt. zastosowań matematyki do publikacji na portalu CZM. Więcej. Jury...

 
 

Wskazówki dojazdu komunikacją miejską na Politechnikę Gdańską z

  • Dworca Głównego w Gdańsku. Z dworca na Politechnikę dostaniemy się tramwajem. Wsiadamy w tramwaj nr 6 (kier. Jelitkowo), 12 (kierunek Oliwa) lub 9 (kier. Strzyża) i wysiadamy na przystanku Politechnika. Można też wsiąść w tramwaje linii 2 lub 3 (kier. odpowiednio Oliwa, Brzeźno) i wysiąść na przystanku Opera Bałtycka (Mapa: Opera – Polietchnika). Zalecany bilen na 1 przejazd.
  • Dworca PKS. Należy przejść przez tunel do Podwala Grodzkiego, przy którym jest dworzec PKP i wsiąść w tramwaj j.w. (Mapa: PKS-PKP).
  • Centrum Szkoleniowo-Rehabilitacyjnego w Sopocie. Z Centrum dochodzimy do przystanku autobusowego Polna przy ul. Bitwy pod Płowcami (mapa) i wsiadamy w autobus linii 143 (kier. Oliwa PKP). Dojeżdżamy do przystanku Piastowska, gdzie przesiadamy się na tramwaj linii nr 2 (kier. Łostowice Świętokrzyska). Wysiadamy na przystanku Opera Bałtycka. Zalecany bilet na przejazd 1-godzinny.
Dojazd z Politechniki do Centrum S-R w Sopocie. 
  1. Wracamy trasą opisaną w ostatnim punkcie powyżej;
  2. Dojeżdżamy tramwajem linii nr do ostatniego przystanku, tj. Jelitkowa, a następnie korzystamy z uroków nadmorskiego szlaku spacerowego i piechotą dochodzimy do Sopotu.

Bilety. Bilet na przejazd jednorazowy można zakupić w (prawie) każdym kiosku i automatach biletowych (3 zł) lub u kierowcy autobusu (3,60 zł.). Można również kupić bilety 24. godzinne na wszystkie linie w cenie 12 zł. Doktoranci jeżdżą z 50% zniżką. Dla korzystających z moBILET – ustawiamy w aplikacji MZKZG (Trójmiasto).

Komentowanie wpisów zablokowane

Przepraszamy, ale nie można skomentować wpisu