Start » Monografia » Nabór artykułów nt zastosowań matematyki do publikacji w monografii CZM. Druga edycja.

 
 

Nabór artykułów nt zastosowań matematyki do publikacji w monografii CZM. Druga edycja.

 

 

Projekt Centrum Zastosowań Matematyki został zakończony w 2015 roku

Projekt Centrum Zastosowań Matematyki został zakończony w 2015 roku

Projekt Centrum Zastosowań Matematyki został zakończony w 2015 roku. W latach 2012-2015 zorganizowaliśmy 5 konferencji, 6 warsztatów tematycznych oraz 3 konkursy...

 
Między teorią a zastosowaniami – matematyka w działaniu

Między teorią a zastosowaniami – matematyka w działaniu

Na stronie III edycji konferencji „Między teorią a zastosowaniami – matematyka w działaniu” zamieściliśmy abstrakty oraz harmonogram.

 
Gala wręczenia nagród laureatom trzeciej edycji konkursu

Gala wręczenia nagród laureatom trzeciej edycji konkursu

Zaproszenie na galę wręczenia nagród w konkursie Otworzyliśmy czwartą edycję naboru artykułów nt. zastosowań matematyki do publikacji na portalu CZM. Więcej. Jury...

 
 

okl _monografia

Już po raz drugi Centrum Zastosowań Matematyki ogłasza nabór artykułów do publikacji monograficznej na temat najnowszych metod matematycznych i możliwości ich zastosowań. Przedmiotem naboru są artykuły naukowe, przeglądowe i informacyjne, napisane w języku polskim, których tematyka dotyczy zastosowań metod matematycznych w naukach o życiu (medycynie, biologii, bioinżynierii, biotechnologii, farmacji, genetyce, inżynierii medycznej, biofizyce itp.), w naukach przyrodniczych i społecznych.

Pierwszy tom monografii Metody matematyczne w zastosowaniach ukazał się w 2013 roku pod redakcją dr Agnieszki Bartłomiejczyk. Tom pierwszy zawiera 15 artykułów, które pozytywnie przeszły przez proces recenzji. Wydanie drugiej edycji planowane jest na rok 2014. Ogłoszenie o naborze znajduje się na stronie Nabór artykułów nt zastosowań matematyki do publikacji w monografii Centrum Zastosowań Matematyki. Druga edycja. Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w projekcie!

Etykieta: ,

Komentowanie wpisów zablokowane

Przepraszamy, ale nie można skomentować wpisu